Szczepienia młodzieży w II LO

Szanowni Państwo,

od 17 maja istnieje możliwość zarejestrowania na szczepienie na COVID dla młodzieży w wieku 16-18 lat, zaś od 7 czerwca szansę rejestracji mają także dzieci w wieku 12-15 lat. Szczepienia mogą być prowadzone w punktach szczepień populacyjnych oraz masowych punktach szczepień.

Wychodząc naprzeciw Państwa zainteresowaniu, a jednocześnie chcąc maksymalnie zminimalizować wysiłek związany z tym procesem proponujemy Państwu możliwość zaszczepienia na terenie szkoły.

11 czerwca (piątek) od godz. 13.00 w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu (al. Wyzwolenia 34, 58-300 Wałbrzych) uruchamiamy dla wszystkich zainteresowanych mobilny punkt szczepień. Zapraszamy na szczepienie młodzież w wieku 16-18 lat wraz z opiekunami. Bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Do wykonania szczepienia potrzebny jest specjalny formularz, który w przypadku osób nieletnich wypełniają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Przesyłam go w załączniku. Wszystkie osoby, które zgłoszą się w tym dniu zostaną zaszczepione Pfizerem, szczepionką której stosowanie u osób poniżej 18 r.ż. zatwierdziła Europejska Agencja Leków.

Sylwia Bielawska
Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha
Urząd Miejski w Wałbrzychu
DOCXKwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepełnoletniej_przeciw_COVID-19-_wersja_z_dnia_15052021.docx