Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 

ROK SZKOLNY 2020/2021 

Lp. 

Nauczyciel 

Koło 

Dzień 

Godzina 

1. 

Chochłakiewicz Janina 

Warsztaty teatralne 

środa 

14:15- 15:00 

2. 

Cybulska Urszula 

Konsultacje maturalne 

wtorek 

8:00 - 8:45 

3. 

Czerniak Jadwiga 

Grafika Komputerowa 

wtorek 

8:00 - 8:45 

4. 

Denkiewicz Wojciech 

Siłownia 

czwartek 

8:00-8:45 

5. 

Dymarczyk Helena 

Koło programowania 

czwartek 

8:00 

6. 

Frąszczak Joanna 

Zajęcia wyrównawcze 

wtorek 

8:00 - 8:45 

7. 

Janas Małgorzata 

Zajęcia - rozszerzenie klasy II i III maturalne 

wtorek 

8:00-8:45 

8. 

Jankowska Anna 

Zajęcia - 2E 

Koło olimpijskie III E 

wtorek  

czwartek 

8:00-8:45 

8:00-8:45 

9. 

Jeczeń Wioletta 

Szachy 

czwartek 

8:00-8:45 

10. 

Kapłowska Hanna 

Koło dla maturzystów  

czwartek 

8:00 

11. 

Kisztelińska Justyna 

Zajęcia sportowe 

czwartek 

8:00 

12. 

Kmieć Małgorzata 

Przygotowanie do matury 

wtorek 

15:00 

13. 

Leputa-Stitou Wioletta 

Koło chemiczne olimpijskie   // stacjonarnie lub on-line   

Klasy maturalne 

sobota 

wtorek 

9:00 

8:00 

14. 

Magierski Wojciech 

Koło robotyki 

Koło olimpijskie / konsultacje maturalne 

Klub TALENT - zaj. przyg. z fizyki do matury i na PWr 

wtorek 

wtorek 

wg terminu PWr 

 

14:10 

8:00 

15. 

Michno Elżbieta 

Fizyka - rozszerzenie 2A 

wtorek 

8:00 

16. 

Obst Krystyna 

Chemia - klasy maturalne - 3E, 3C 

czwartek 

8:00 

17. 

Paszkiewicz Marlena 

Koło filmowe/książki 

Przygotowanie do olimpiad wg zgłoszeń 

piątek 

co dwa tygodnie 

14:10 

do ustalenia 

18. 

Pawski Jacek 

Zespół muzyczny 

piątek 

13:30 

19. 

Pietrzak Bartosz 

Koło teologiczne - przygotowanie do olimpiady 

środa 

15:00 

20. 

Podkówka Magdalena 

Język niemiecki dla maturzystów  

Koło muzyczne The Podkówczers 

wtorek 

wtorek 

13:25 -14:10 

15:05-16:35 

21. 

Polak-Czarnowska Marzena 

Konsultacje - przygotowanie do matury 

czwartek 

8:00 

22. 

Polesiuk Magdalena 

Koło lingwistyczne 

wtorek 

8:00 - 8:45 

23. 

Skobrtal Marcin 

Koło debat 

Zajęcia dla maturzystów  

wtorek 

czwartek 

 

8:00 

8:00 

24. 

Sobczyk Jacek 

Zajęcia sportowe 

wtorek  

czwartek 

15:05-16:15 

15:05-16:15 

25. 

Stączek Małgorzata 

Koło historii sztuki  

Koło muzyczne 

wtorek 

wtorek 

8:00 - 8:45 

15:05-16:00 

26. 

Sztonyk Paweł 

Koło matematyczne 

czwartek 

8:00 - 8:45 

27. 

Wierzbicka Bogumiła 

Konsultacje dla maturzystów 

Koło dla olimpijczyków 

wtorek 

8:00 - 8:45 

28. 

Wojtowicz Anna 

Koło geograficzne-przygotowanie do olimpiady geograficznej 

wtorek 

8:00 - 8:45 

29. 

Wołodkiewicz Dorota 

Koło filozoficzne 

wtorek 

8:00 - 8:45 

30. 

Wróbel Mariola 

Konsultacje - przygotowanie do olimpiady 

Konsultacje maturalne 

wtorek 

czwartek 

8:00 - 8:45 

8:00 - 8:45 

31. 

Żałobka Anna 

Konsultacje maturalne 

wtorek 

8:00 - 8:45 

32. 

dr Paweł Sztonyk 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne - kl.2 A i 2 B 

czwartek 

8:00 - 8:45 

 

Wersja XML