• SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu Strony Głównej

British Council

Dnia 29 marca 2017r. Pan dyrektor Robert Wróbel podpisał porozumienie o współpracy z British Council w Warszawie.

Nasza szkoła jest obecnie partnerem British Council i należy do Partnerskiego Programu British Council dla instytucji Addvantage: "Member of The British Council Addvantage Partnership Programme" , a tym samym nasza szkoła posiada prawo rejestrowania kandydatów na egzaminy Cambridge English Language Assessment (KET, PET, FCE, CAE, CPE, etc.)

BClogo1.jpeg BClogo2.jpeg

Gratulacje dla Tomasza CiekanowskiegoBarbary Jabłońskiej, Karoliny Marszelewskiej i Piotra Samczuka za zdobycie FCE (First Certificate in English). Uczniowie przystąpili do egzaminu 13 maja 2017r. w Centrum Egzaminacyjnym British Council we Wrocławiu. Życzymy dalszych sukcesów językowych i zdobycia kolejnych prestiżowych certyfikatów!
(uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Joanny Matyki).

II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
ul. Al Wyzwolenia 34